Број на оглас: 3588508
Објавен на: 04.08.2020, 13:00
1 / 7

FIAT GRANDE PUNTO EVO

4.340 €
Марка:
Fiat
Модел:
Grande Punto
Година:
2011
Гориво:
Дизел
Километри:
150000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Бела
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
02.2021
Сила на моторот:
55 kw / 75 ks
Kласа на емисија:
Еуро 5

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


GRANDE PUNTO EVO 1.3 MULTIJET
REGISTRIRANO DO 02.2021
GOLEM I MAL SERVIS NAPRAVENI
EURO 5
START&STOP SISTEM
BLUETOOTH & AUX & USB