Број на оглас: 3588479
Објавен на: 01.06.2020, 00:18
1 / 9

Bmw e39 facelift

2.300 € Цената не е фиксна
Марка:
BMW
Модел:
525
Година:
1999
Гориво:
Дизел
Километри:
160000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
12.2019
Сила на моторот:
105 kw / 143 ks
Kласа на емисија:
Еуро 3

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava bmw pali vozi servisirano so mnogu oprema nov akumulator 4 novi zimski gumi sredena za svoja dusa