Број на оглас: 3588474
Објавен на: 26.05.2020, 20:15
1 / 11

Mercedes CLK 270 cdi

По Договор
Марка:
Mercedes-Benz
Модел:
CLK 270
Година:
2003
Гориво:
Дизел
Километри:
250000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Купеа
Боја:
Златна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
07.2020
Сила на моторот:
125 kw / 170 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava kolata e vo Odlicna sostojba proverka kade sakate po vasa zelba servisirana regitrirana so Novi gumi Nov Akulumator... Za poveke informaci na telefon
070 702 073
Mozna zamena