Број на оглас: 3588453
Објавен на: 09.07.2020, 07:49
1 / 6

Seat Altea 2.0 tdi 2007

5 €
Марка:
Seat
Модел:
Altea
Година:
2007
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.2019
Сила на моторот:
104 kw / 141 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Seat alte vo odlicna sostojba donesen od zvajcaria,sve e u redu i nema grebka,i ima servis sve praen vo zvajcarija., plateni site davacki do registracija