Број на оглас: 3588004
Објавен на: 22.04.2021, 14:41
1 / 1

Нива Ново Конско Горничет

6 € Цената не е фиксна 7 €
Квадратура:
2834 m²
Тип на земјиште:
Градежно

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Се продава нива прв ред од 2834м2) на самиот асфалт последната кривина пред село Горничет.Има можност да се пренамени во Плац и да се вклучи вода и електрична енергија со маркица за градба. Граничи со два нови легализирани објекти за живеење.