Број на оглас: 3587973
Објавен на: 06.06.2020, 10:38
1 / 7

prikolka,sedista, tank za nafta

1 € Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Останато

Вид на оглас: Се продава


Prodavam sedista za Reno trafik kombe.
sedista za Opel corsa C model.
tank za nafta aluminiumski, vnatresno e plastificiran.