Број на оглас: 3587841
Објавен на: 04.06.2020, 15:24
1 / 11

DODGE NITRO 2.8crd - 130kw 4x4 / JEEP 4x4

8.800 €
Марка:
Dodge
Модел:
Nitro
Година:
2007
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Теренци - SUV
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
12.2020
Сила на моторот:
130 kw / 177 ks
Kласа на емисија:
Еуро 5

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Dodge Nitro 2.8CRD - 177KS / Jeep 4x4
proizveden: 12.10.2007 godina, uvezen od DE
km: 251000
racen menuvac, pogon po potreba, moze i na dve trkala a moze i 4x4.
Servisiran i maksimalno zacuvan se gleda i po samite sliki.
Moze da se vide, proba i provere vo sekoe vreme.
Registriran do 26.05.2021 god.
BEZ ZAMENI !!!