Број на оглас: 3587591
Објавен на: 01.06.2020, 20:03
1 / 3

Плац во Мајден

1 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Квадратура:
519 m²
Тип на земјиште:
Градежно

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Се продава плац во село Мајден,веднаш под чешмата со површина од 519 м2(КП 2206),најубавата воздушна бања на Кожуф планина,погодна за изградба на викендица,исто така се продаваат и две ниви во Мајден,место викано Трлица од по 3 декари од кои едната е со шума......Инфо само на овој број......
075-995-144
075-995-144
075-995-144.....