Број на оглас: 3587492
Објавен на: 25.05.2020, 09:45
1 / 3

Seat Altea 1.9 tdi 105ks ZAMENA

4.150 € Цената не е фиксна
Марка:
Seat
Модел:
Altea
Година:
2007
Гориво:
Дизел
Километри:
150000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
04.2021
Сила на моторот:
77 kw / 105 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Se prodava ili menuva Seat Altea
1.9 tdi 105ks
Registrirana cela godina vo ispravna sostojba.
Full oprema
Moze zamena
078 339 747
Ponudete