Број на оглас: 3587225
Објавен на: 23.05.2020, 23:44
1 / 1

Метална порта

1 € Цената не е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Врати, Прозори и додатоци / Железо врати и прозорци

Вид на оглас: Се продава


Портата е со следниве димензии : ширина 250 цм, висина 105 цм.
Цена по договор.