Број на оглас: 3587223
Објавен на: 23.05.2020, 23:44
1 / 1

Гаражна врата - Словенска

1 € Цената не е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Врати, Прозори и додатоци / Дрво врати и прозорци

Вид на оглас: Се продава


Словенска гаражна врата со следниве димензии : ширина 220 цм и висина 200 цм.
Цена по договор.