Број на оглас: 3587170
Објавен на: 06.06.2020, 16:05
1 / 12

Opel corsa c 1.3cdti

2.800 € Цената не е фиксна
Марка:
Opel
Модел:
Corsa
Година:
2005
Гориво:
Дизел
Километри:
120000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
04.2020
Сила на моторот:
51 kw / 69 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Opel corsa c 1.3cdti 5porte club 2005god plateni davacki do reg ekstra sostojba na realni 123201km servisna kniska proverka kaj sakate od oprema poseduva
Klima
Abs
Airbag
Elektrika na stakla
Komandi na volan
Svetla za magla
2kluca so dalinsko
CENA 2800E SO DOGOVOR PO VIDUVANJE