Број на оглас: 3586710
Објавен на: 02.07.2020, 20:25
1 / 12

PENTAX K20D

По Договор Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Резолуција:
15,1-20 Мегапиксели
Марка:
Останато

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Дигитални фотоапарати

Вид на оглас: Се продава


SE PRODAVA PROFESIONALEN APARAT
PENTAX K20D. ZA PODETALNI INFORMACII JAVETESE