Број на оглас: 3586382
Објавен на: 27.05.2020, 21:12
1 / 2

Frizider zamrznuvac za dlaboko

4.000 МКД

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Фрижидери

Вид на оглас: Се продава


Se prodava frizider zamrznuvac za dlaboko 400L. Marka Obodin Cetinje. Vo odlicna sostojba.