Број на оглас: 3586365
Објавен на: 30.06.2020, 17:12
1 / 3

Audi a3 2.0 140ks 8v

4.800 €
Марка:
Audi
Модел:
A3
Година:
2007
Гориво:
Дизел
Километри:
190000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
02.2021
Сила на моторот:
102 kw / 139 ks
Kласа на емисија:
Останато

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava audi a3 kako novo,proizvedeno 2007g prva registracija 2008,automatik s tronik so f1 menuvac,bez nikakvi maani po nego,enterier vo boja krem orginal kilometri, alum.bandazi,vgradeno radio cd so fabricki vufer,masaza vo sedista,senzor za dozd,asp,centralno zaklucuvanje na dalecinsko,dva kluca i mn dr.