Број на оглас: 3586077
Објавен на: 26.09.2020, 11:15
1 / 3

Tanjiraca leskovacka

500 €

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Приклучни машини

Вид на оглас: Се продава


Tanjiracata e so 20 diskovi, smeneti lageri pred 4 godini i redovno podmackuvana