Број на оглас: 3585918
Објавен на: 20.06.2020, 21:50
1 / 3

Gumi za bobcat 250-15

70 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини / Виљушкар / Виљушкар и ракување со товар

Вид на оглас: Се продава


Polovni gumi vo dobra sostojba za bobcat ili drugi gradezni masini.