Број на оглас: 3585878
Објавен на: 02.06.2020, 20:08
1 / 8

Chrysler pt cruiser 2.0 benzin/plin

2.400 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Chrysler
Модел:
PT Cruiser
Година:
2002
Гориво:
Бензин / Плин
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Моноволумен
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
05.2021
Сила на моторот:
104 kw / 141 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Vo perfektna sostojba, atestiran plin. Poveke info na telefon
Moze zamena-za Peugeot 307 karavan, Renault Megan 2 karavan ili Renault Laguna 2. Za zamena druga cena