Број на оглас: 3585672
Објавен на: 23.05.2020, 23:22
1 / 1

ГУСЕНИ РАДИЈАТОРИ

150 МКД

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Радијатори

Вид на оглас: Се продава


Се продаваат вкупно 8 радијатори и тоа
2 х 22
6 х 18
или вкупно 152 ребра = 22.800

Цена по ребро 150 ден.

Контакт: Сашо 071379202