Број на оглас: 3585631
Објавен на: 03.06.2020, 16:58
1 / 12

Audi A3 1.9 (77kw) Uvoz Germanija

11.111 €
Марка:
Audi
Модел:
A3
Година:
2005
Гориво:
Дизел
Километри:
190000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
03.2021
Сила на моторот:
77 kw / 105 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Audi A3 1.9 Registrirano do 15-03/2021 Ekstra 99% zacuvanoSPORTBACK