Број на оглас: 3585548
Објавен на: 08.08.2020, 12:52
1 / 6

Renault Clio 1999 1.4

1.100 € Цената не е фиксна
Марка:
Renault
Модел:
Clio
Година:
1999
Гориво:
Бензин
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Црвена
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
09.2020
Сила на моторот:
56 kw / 76 ks
Kласа на емисија:
Еуро 3

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Renault clio 1.4benzin 210000km..klima,parno,centralna brava...minimalna potrosuvacka broj za kontakt
>>>072-223-213<<< GOCE