Број на оглас: 3585522
Објавен на: 04.07.2020, 10:04
1 / 7

Piaggio mp3 250cc

1 €
Марка:
Piaggio
Вид:
Скутер
Година:
2006
Модел:
mp3 250cc
Километри:
40000

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Вид на оглас: Се продава


piaggio mp3 250
2006g
Kompletno servisiran
Tel 077555760 Mario