Број на оглас: 3585482
Објавен на: 30.05.2020, 13:00
1 / 9

Stan 61 m2 - Renoviran

По Договор
Број на соби:
3
Квадратура:
61 m²
Греење:
Струја
Спрат:
4 кат
Тип на станот:
Во Зграда
Состојба:
Нов
Опрема:
Наместен
Лифт:
Да
Година на градба:
2010
Број на балкони:
1 Балкон
Број на бањи:
1
Подрум:
Не
Број на паркинг/гаража:
Нема
Ориентација:
Североисток
Адреса:
Ѓорѓи Поп Христов 2 /1-40

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


Se prodava stan vo Topansko Pole kaj Ramstor na 4 sprat renoviran
Cena po dogovor
Kontakt: 078313585