Број на оглас: 3585377
Објавен на: 25.05.2020, 13:28
1 / 10

Volvo v40 2001 godina

По Договор
Марка:
Volvo
Модел:
V40
Година:
2001
Гориво:
Дизел
Километри:
190000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Каравани
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
06.2020
Сила на моторот:
85 kw / 116 ks
Kласа на емисија:
Еуро 3

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


kolata e vo odlicna sostojba so full oprema