Број на оглас: 3584851
Објавен на: 28.05.2020, 12:48
1 / 1

Машина за шиење

4.200 МКД

Категорија: Антиквитети, Уметност, Колекц. / Технологија и опрема

Вид на оглас: Се продава


Се продава нова неупотребувана машина за шиење