Број на оглас: 3584784
Објавен на: 05.06.2020, 10:54
1 / 12

SEAT LEON 1.4 TSI PRV SOPSTVENIK

1 €
Марка:
Seat
Модел:
Leon
Година:
2010
Гориво:
Бензин
Километри:
120000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Бела
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
04.2021
Сила на моторот:
92 kw / 125 ks
Kласа на емисија:
Еуро 6

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Seat leon 1.4 tsi prv sopstvenik ao 125 000 km bez edna zabeleska za poveke samo na tel 077695955