Број на оглас: 3584548
Објавен на: 08.05.2020, 15:54
1 / 3

Prodavam pega tefal

2.000 МКД Цената не е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Пегли

Вид на оглас: Се продава


Se prodava pegla tefal nova voopsto ne koristena.