Број на оглас: 3584457
Објавен на: 10.07.2020, 10:15
1 / 7

PEUGEOT BOXER 2.0 HDI 2002

По Договор

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Вид на оглас: Се продава


Se prodava kombe Peugeot Boxer 2.0 HDI dizel, neregistrirano, so nosivost od 1100 kg.

Povekje info na tel. 071269523