Број на оглас: 3584449
Објавен на: 01.08.2020, 15:26
1 / 7

Alfa Romeo 156

900 € Цената е фиксна 950 €
Марка:
Alfa Romeo
Модел:
Alfa 156
Година:
2001
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Каравани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
09.2019
Сила на моторот:
105 kw / 143 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Се продава Alfa Romeo 156 во возна состојба.