Број на оглас: 3584309
Објавен на: 28.05.2020, 13:00
1 / 8

Opel Corsa C 1.4 2003

2.150 € Цената е фиксна 2.300 €
Марка:
Opel
Модел:
Corsa
Година:
2003
Гориво:
Бензин / Плин
Километри:
250000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
07.2020
Сила на моторот:
66 kw / 90 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Corsata e dobro zacuvana, domakinski vozena i odrzuvana.
Klima
4 x airbags
Servo volan podesiv po visina + komandi
A-test plin
El. predni prozori
El. Farovi
4 x zimni + 2 letni gumi
ABS+Sistem za prolizguvanje
Ima pominato 295 000 km
Osven za registracija koja istekuva 7,2020 drugo da se investira vo kolata nema
Moze da se vidi i proba sekoj raboten den od 09-15 casot, Zlokukjani, SK
Poveke info na tel. 076555159