Број на оглас: 3584301
Објавен на: 31.05.2020, 12:28
1 / 4

Man Kiper TGA 2003 god

По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини / Виљушкар / Товарни и Влечни возила -

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Se prodava Man Kiper 2003 god
So Klima Intarder I Racen Menjac
Kompletno servisiran spremen za rabota
Gumi 50%