Број на оглас: 3584155
Објавен на: 23.05.2020, 20:34
1 / 3

Се продаваат печки на дрва

8.500 €

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Печки, Шпорети

Вид на оглас: Се продава


Се продаваат нови печки на дрва, димензии 90x60x80