Број на оглас: 3583887
Објавен на: 23.05.2020, 17:46
1 / 4

Продавам MacBook PRO (Early 2015) купен во USA

799 €
Производител:
Apple
Xaрд диск HDD:
250 GB
РАМ Меморија:
8 GB
Модел на процесор:
Intel Core i5
Тип на хaрд диск:
SSD
Големина на екран:
13 - 14 инчи

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Вид на оглас: Се продава


Продавам MacBook PRO (Early 2015) купен во USA со Apple гаранција до 12 месец 2020 година.
MacBook-от е во беспрекорна состојба и е 100% исправен


Спецификации:
macOS Catalina
Processor: 2.7 Ghz Dual-Core Intel Core i5
Memory: 8 GB 1667 MHz DDR 3
Graphics: Intel Iris Graphics 6100 1536 MB