Број на оглас: 3583828
Објавен на: 04.06.2020, 10:08
1 / 2

Prskalka 100 l morava prskalica tomorrow

11.000 МКД Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Вид на оглас: Се продава


Prskalkata e morava 100 litri tomos motor originalno so spteka tel 071 713 346