Број на оглас: 3583819
Објавен на: 30.09.2020, 10:28
1 / 11

Opel astra gtc (mozi zamena )

3.600 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Opel
Модел:
Astra
Година:
2005
Гориво:
Дизел
Километри:
170000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Купеа
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
08.2021
Сила на моторот:
74 kw / 101 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Se prodava astra gtc 2005 god.reg.servis napraven.rebrast ,zategaci,maslo filtri,prednica.nov akomulator.mozi zamena so moja ili vasa doplata.info viber.076_262_001.registrirana do 8 _2021