Број на оглас: 3583753
Објавен на: 29.05.2020, 12:13
1 / 9

Mercedes E200 CDI,2007,najubaviot vo mk,servisna

8.399 € 8.599 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Mercedes-Benz
Модел:
E 200
Година:
2007
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Седани
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
02.2021
Сила на моторот:
100 kw / 136 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava ,E200cdi,stegnat do perfekcija,4 novi gumi,nema grepka ni nadvor ni vnatre,se gleda od slikite,moze zamena samo realni i staklo koli,kolata ima 3 kluca