Број на оглас: 3583648
Објавен на: 10.03.2021, 11:31
1 / 5

PRODAVAM DETSKA KOLICKA SKORO NOVA

7.000 МКД Цената е фиксна

Категорија: Беби и Детски производи / Бебешка опрема / Детски колички

Вид на оглас: Се продава


Kolickata e skoro nova, koristena samo edna sezona. Komplet so transporter za bebe. Cena 7000den.
Tel. 071/310-314 - Ruzica