Број на оглас: 3583379
Објавен на: 22.05.2020, 09:51
1 / 10

VW POLO 1.4 TDI 2008

3.500 € Цената не е фиксна 3.600 €
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Polo
Година:
2008
Гориво:
Дизел
Километри:
250000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
04.2021
Сила на моторот:
51 kw / 69 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Registracija cela godina April 2021
Euro4
Servisirano redovno ulje filtri
El na site stakla
Perfektna klima
Brzo i mbogu ekonomicen motor
El retrovizori
2008 na sobrakajna
Top sostojba moze da se probat vo sekoe vreme.