Број на оглас: 3583273
Објавен на: 03.06.2020, 10:39
1 / 4

Peugeot 206 HDi so klima

1.950 €
Марка:
Peugeot
Модел:
206
Година:
2001
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Зелена
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
05.2020
Сила на моторот:
66 kw / 90 ks
Kласа на емисија:
Еуро 3

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam Peugeot 206 2.0 HDi so najdobriot motor bez varijabilen zamaec so full oprema, klima, maglenki elektrika na prozorci. Super sostojba bez vlozuvanja.
Kontakt na ovoj broj077699366