Број на оглас: 3583239
Објавен на: 02.08.2020, 10:04
1 / 8

BMW X5 4.0 D M PAKET 2011 MOZNA ZAMENA

27.500 €
Марка:
BMW
Модел:
X 5
Година:
2011
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
08.2020
Сила на моторот:
255 kw / 347 ks
Kласа на емисија:
Еуро 5

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Extra bes zabeleski