Број на оглас: 3583062
Објавен на: 27.05.2020, 17:15
1 / 4

Nokia 830 bel TOP MOBILEN

5.500 МКД
Марка:
Nokia
Модел:
lumia 830 bel
Боја:
White
Интерна меморија:
16 GB
РАМ меморија:
2 GB
Големина на екранот:
5 - 5,4" инчи

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


SLEDUVA FULL
SOSTOJBA ODLICNA MALCE KORISTEN
SAKATE NERASIPLIV MOBILEN POVELETE
BEZ CENKANJE