Број на оглас: 3582796
Објавен на: 27.05.2020, 17:15
1 / 1

nokia lumia 830 full paket

6.000 МКД
Марка:
Nokia
Модел:
LUMIA 830
Боја:
Black
Интерна меморија:
16 GB
РАМ меморија:
2 GB
Големина на екранот:
5 - 5,4" инчи

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


nokia lumia 830 full paket
super cena
650 dolari e zemen nov

 Mobicom Premium Store (претпријатие)