Број на оглас: 3582704
Објавен на: 05.08.2020, 12:53
1 / 7

Renault Megane 1.9 dci

2.900 € Цената не е фиксна
Марка:
Renault
Модел:
Megane
Година:
2004
Гориво:
Дизел
Километри:
190000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
10.2020
Сила на моторот:
88 kw / 120 ks
Kласа на емисија:
Останато

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Vo dobra sostojba 1.9 dci 120ks
Prva farba ima nadovresni sitni zabeleski okolu bojata sepak kolata e polovna !
Reg e do 10.10.2020 god
Broj kontakt:078 285 469 Martin
Kolata ima 2 novi gumi napred
Klima ispravna
Kolata e so highline oprema