Број на оглас: 3582647
Објавен на: 05.06.2020, 09:33
1 / 5

SE PRODAVA PLAC

38.000 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Квадратура:
800 m²
Тип на земјиште:
Градежно

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Se prodava gradezno zemjiste vo Vinica - Jakimovski pat na odlicna lokacija pod Bolnicata sproti benzinska pumpa Dadi Kompani Vinica, placot izleguva na samiot pat so sto e pogoden za sekakov vid na biznis.