Број на оглас: 3582141
Објавен на: 02.06.2020, 11:27
1 / 10

Prodavam Passat

19.500 €
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Passat
Година:
2015
Гориво:
Дизел
Километри:
140000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Седани
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
11.2020
Сила на моторот:
140 kw / 190 ks
Kласа на емисија:
Еуро 6

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam Passat 2015 godina, 190ks dizel, 4motion so DSG menuvac.Kolata e vo odlicna sostojba, a moze da se zeme i na lizing.