Број на оглас: 3581788
Објавен на: 01.07.2020, 09:13
1 / 6

Audi 80 tdi

1 €
Марка:
Audi
Модел:
80
Година:
1994
Гориво:
Дизел
Километри:
350000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
08.2020
Сила на моторот:
55 kw / 75 ks
Kласа на емисија:
Еуро 2

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Avtomobilot e vo top sostojba.
Pocinkuvana sasija, novi gumi bez mana.

Samo seriozni kupuvaci.

078373075