Број на оглас: 3581651
Објавен на: 03.06.2020, 12:35
1 / 12

HYUNDAI ACCENT 1.3 Benzin (Ekonomicen)

1.800 € Цената не е фиксна
Марка:
Hyundai
Модел:
Accent
Година:
2003
Гориво:
Бензин
Километри:
170000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
06.2020
Сила на моторот:
0 kw / 0 ks
Kласа на емисија:
Останато

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


-HYUNDAI ACCENT 1.3 Gls Benzin
- 4 vrati
-Elektrika na site 4 prozori
- Klima (ladi perfektno)
-Centralna brava
-4 novi gumi
Kolata e vo super voznja sostojba.