Број на оглас: 3581487
Објавен на: 30.05.2020, 21:33
1 / 2

LED LENTA POZICIJA + TREPKACI 2vo1 NOVO ! VIDI OGLAS VIDEO

20 € Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Стајлинг и Спортска опрема

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Prodavam LED LENTI
LED POZICIJA + ZMIGAVCI ( trepkaci ) 2vo1
LESNA MONTAZA
NOVI NEOTPAKOVANI
Dolgi okulu 40-50cm edna lenta
VIDI VIDEO !
ℹ️ —-> 078286592 <—-