Број на оглас: 3581457
Објавен на: 02.06.2020, 11:03
1 / 3

LED STRIP LENTA ZA BAGAZ GEPEK -> PROCITAJ OGLAS <-

1.199 МКД Цената е фиксна 1.300 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Автомобилски додатоци

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Prodavam LED STRIP LENTA
VIDI VIDEO PODOLU !
Lentata e nova !
Kupena e 1590 den
Ne e upotrebena !
Komplet so se dokument!
SE PRODAVA PORADI NEKORISTENJE
Mozi i dostava preku kargo
—> 078286592 <—