Број на оглас: 3581292
Објавен на: 06.08.2020, 15:27
1 / 3

НОВИ x2 МУЛЧЕРИ со КАРДАН 140cm

2.550 € Цената не е фиксна
ZUHER AGRO RESEN
Станете Премиум член

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Приклучни машини

Вид на оглас: Се продава


Нови МНОГУ КВАЛИТЕТНИ мулчери
х2 на лагер веднаш достапни
Спецификации:
Работна ширина: 1400мм
Вкупна ширина: 1528мм
Празна тежина: 510кг
Број на чекани: 16
Потребна сила на трактор: 35-40 КС
Вкупна должина: 1275мм
Вкупна ширина: 900мм

Потврден огласувач
 ZUHER AGRO RESEN (претпријатие)